معرفی پنج کتاب خارجی

معرفی کتاب خارجی

معرفی کتاب خارجی به شما کمک می‌کند در انتخاب کتاب های خارجی دید بازتری داشته باشید. خواندن کتاب هایی که زمان زیادی صرف نمی‌کند؛ اما بسیار لذت‌بخش، متفاوت و جذاب است.

معرفی پنج کتاب خارجی

 1. یک روز دیگر اثر میچ آلبوم
  این کتاب داستانی بر پایه این سوال نوشته شده است:
  “اگر می‌توانستید با عزیز ازدست‌رفته‌ای فقط یک روز دیگر هم بگذرانید چه می‌کردید؟”
  در توضیح پشت جلد کتاب آمده است:
  “اگر شما شانس داشته باشید، فقط یک شانس تا به گذشته برگردید و اشتباهی را که در زندگی مرتکب شده‌اید جبران کنید، از ین فرصت استفاده می‌کنید؟
  و اگر این کار را کردی آنقدر بزرگ هستید که تاب تحملش را داشته باشید؟”
 2. سقوط اثر آلبر کامو
  این کتاب، رمانی است فلسفی از زبان باتیست کلامنس (یحیای تعمید دهنده ندا دهنده) که وکیل بوده و اینک خود را قاضی توبه کار می خواند روایت می شود. او داستان زندگی اش را برای غریبه ای روایت می کند.
 3. نامه به کودکی که هرگز زاده نشد اثر اوریانا فالاچی
  این کتاب در ادامه معرفی کتاب خارجی است با زاویه دید اول شخص و در قالب نامه ای از راوی داستان، یک زن جوان که گویا خود فالاچی است، با جنینی که در رحم خود باردار است نوشته شده است که فرزند نازاده اش را از مصیبت های دنیا و بی رحمی آن آگاه می کند.
 4. مرگ ایوان ایلیچ نوشته لئو تولستوی
  شخصیت اصلی داستان تولستوی، شخصی موفق در زندگی روزمره و کاری است، ولی در زندگی شخصی دچار مشکلاتی است… .
 5. دختر پرتقال نوشته یوستین گردر
  در این داستان پسر پانزده ساله ای به طور اتفاقی به دست نوشته ای از پدرش دست می یابد. در حالی که پدرش ۱۱ سال پیش به دلیل بیماری صعب العلاجی از دنیا رفته و در آستانه مرگ نامه دور و درازی برای پسرش به جا گذاشته است.
این مطلب را هم بخوانید
تجربه نزدیک به مرگ از زبان راویان واقعی

دلیل انتخاب این کتابهای خارجی

ما می توانیم علاوه بر این معرفی کتاب خارجی کتابهای زیاد و جذاب دیگری را به شما معرفی کنیم اما برای شروع ترجیح دادیم کتابهایی با حجم کم را تقدیم شما کنیم. کتابهایی که می شود بارها و بارها خواند و لذت برد.

ما در انتخاب این ۵ کتاب سعی کردیم با موضوعات متفاوتی باشد و گزیده ای از آن را تقدیمتان کردیم که متناسب با علایق خود یکی از این انواع کتاب برای مطالعه را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =