کتاب نگرش همه چیز است

کتاب نگرش همه چیز است

کتاب نگرش همه چیز است کتابی انگیزشی نوشته جف کلر که توسط احسان کاظم و کتایون دانشمند و به همت انتشارات نسل نواندیش و مقدمه ای از دکتر مرتضی احمدی منش به چاپ رسیده است.

این کتاب به ما می آموزد نگرش خود را تغییر دهیم و زندگی مان را دگرگون کنیم.

نگرش خود را تغییر دهید

در این کتاب نویسنده مطالب خود را در سه بخش زیر جمع آوری کرده است:

بخش اول: موفقیت از ذهن شروع می شود.

در این بخش از کتاب نگرش همه چیز است نویسنده با پنج درس به تحلیل این موضوع می پردازد و قدرت و مغناطیس ذهن را در رسیدن به موفقیت و تبدیل مشکلات به فرصت ها عمل اصلی می داند.

بخش دوم: مراقب گفتارتان باشید.

در این بخش که در سه فصل تبیین شده است به اهمیت گفتار و حتی لحن کلمات و تاثیر آن در موفقیت می پردازد. و عنوان می کند که گفتار شما راه گشاست و باید از گله و شکایت دست بردارید.

بخش سوم: خداوند به آنان که اهل عمل هستند، کمک می کند.

این فصل چهار موضوع اصلی را مورد بررسی قرار می دهد و تاکید دارد که با افراد مثبت اندیش معاشرت کنید. با ترس هایتان روبه رو شوید و رشد کنید. حرکت کنید و شکست بخورید. شبکه سازی نتایجی به همراه دارد.

و در انتهای کتاب نگرش همه چیز است نویسنده نتیجه گیری مطالب موجود در کتاب را این گونه جمع بندی می کند که نگرش خود را تغییر دهید و زندگی تان را دگرگون کنید. با تغییر نگرش می توانید اختیار زندگی تان را در دست بگیرید.

این مطلب را هم بخوانید
معرفی چند کتاب طنز

چرا باید کتاب نگرش همه چیز است را خواند؟

کتاب نگرش همه چیز است از جمله کتابهای روانشناسی و در حجم کم و مختصر اما بسیار کاربردی و مفید در زمینه موفقیت است. در این کتاب به ما می آموزد که تغییر دیدگاه باعث تغییر در زندگی و در نهایت موفقیت می شود.

با خواندن این کتاب پر از انرژی می شوید و توانایی های باورنکردنی تان را به جریان می اندازد تا به زندگی ای سالم، مرفه و لذت بخش دست پیدا کنید.

در کتاب نگرش همه چیز است می خوانیم که قدم اول در تغییر نگرش فکر کردن است اینکه همه چیز از ذهن آغاز می شود. قدم دوم صحبت کردن است که نوع و لحن سخن گفتن بسیار مهم است و قدم سوم عمل کردن است. اینکه باید منفعل بود و قدم های فعالانه در رسیدن به موفقیت برداشت.

گزیده هایی از کتاب

در اینجا جملاتی زیبا و انگیزشی از کتاب نگرش همه چیز است را به شما تقدیم می کنیم:

  1. نگرش ها قدرتی پنهان هستند که ۲۴ ساعته برای خوب یا بد فعالیت می کنند.
  2. هیچ چیز نتیجه نمی دهد مگر با تلاش طولانی مدت. موفقیت مستلزم تلاش، تعهد و شکیبایی است.
  3. هر مصیبتی بذری در دل خود به همراه دارد که مزیتش برابر یا بیشتر از آن مصیبت است.
  4. هیچ چیز به خودی خود رخ نمی دهد. هر رویدادی زمانی به طرف شما کشیده خواهد شد که درک کنید با تلاش خودتان است که آن را به طرف خود می کشید.
  5. هنگامی که قدم برمی دارید و کاری را که از آن می ترسید انجام می دهید، خود را برنده ایی آنی فرض کنید. درست است. زمانی که وارد عرصه شوید و بدون توجه به نتیجه در آن شرکت کنید، برنده هستید.
این مطلب را هم بخوانید
معرفی بهترین کتاب های فروش و بازاریابی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 1 =