کتاب هایی برای زرنگ ها

کتاب هایی برای زرنگ ها

اگر شما هم جزو اون افرادی هستید که کارهایتان را به‌خاطر تنبلی عقب می‌اندازید و از این موضوع ناراحتید و عذاب وجدان دارید، ما در مقاله کتاب هایی برای زرنگ ها چند کتاب به شما معرفی کنیم.

معرفی کتاب هایی برای زرنگ ها

خواندن این کتابها راهکارهای خوبی به شما پیشنهاد می‌دهد که دست از تنبلی بردارید. به ندای درونی خود که می‌گوید مگر تنبل‌ها هم کتاب می‌خوانند گوش ندهید و هرچه سریع‌تر، خواندن این کتاب‌ها را شروع کنید.

۱- کتاب هنر رهایی از تنبلی اثر آندری سندیف

نویسنده در این اثر، راه رسیدن به موفقیت های بزرگ را به تنبل‌ها نشان می‌دهد و ملاک‌ها و گزینه‌های مهم و تاثیرگذار در رسیدن به این اهداف را آشکار می‌کند.

۲- کتاب از شنبه اثر محمدپیام بهرام پور

خواندن کتاب از شنبه، شما را از شر سستی و تنبلی نجات می‌دهد و راهنمایی علمی و کاربردی از اهمال کاری و تنبلی تا رسیدن به موفقیت است.

۳- کتاب باشگاه پنج صبحی ها اثر رابین شارما

نویسنده این اثر زندگی دو انسان معمولی را بیان می‌کند که به‌دنبال آرامش، رفاه و بهره وری فردی هستند.
آن‌ها در این راه با فردی بسیار موفق و شگفت‌انگیز آشنا می‌شوند که آن‌ها را به سراسر جهان می‌برد و… .

۴- کتاب ۲۳ راه برای غلبه بر تنبلی اثر اس جی اسکات

نویسنده در این نوشته، ما را با ایده ها و فهرستی از کارهای ساده‌ای آشنا می‌کند که ما را از تنبلی نجات و به‌سمت تلاش و موفقیت سوق می‌دهد.

۵- کتاب برندگان منتظر شنبه نمی‌مانند اثر محمد بهرامی

این مطلب را هم بخوانید
بیشعوری به چه معناست

این کتاب صفرتاصد دلایل تنبلی و اهمال کاری و راهکارهای غلبه سریع بر آن را نشان و در آن یازده تکنیک و روش کاربردی جهت رهایی از تنبلی بیان می‌شود.

امیدواریم با معرفی کتاب هایی برای زرنگ ها توانسته باشیم کمکی به شما که گاهی انگیزه انجام کاری را از دست می دهید کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + سیزده =