چاپ و رونمایی از کتاب روایت بیقراری مرضیه بلدیه

چاپ و رونمایی از کتاب روایت بیقراری مرضیه بلدیه

کتاب “روایت بیقراری روایت بی قراری های مرضیه بلدیه، همسر شهید مدافع حرم، حسین محرابی است که در سال 1399 به چاپ رسیده است. نویسنده این کتاب، بتول بادام است و پژوشگران و محققان آن، زهرا اسحن مقدم و زینب آخوندی.

برگزاری مراسم رونمایی از روایت بیقراری

رونمایی از کتاب روایت بیقراری در آغاز دهه کرامت در روز چهارشنبه، 5خرداد99 در مشهد برگزار شد. در این مراسم، سید بشیر حسینی ، از داوران عصر جدید و مژده لواسانی که مجری‌گری ، سردبیری ، نویسندگی ، کارگردانی و گویندگی در رادیو ازجمله توانمندی‌ها و مشاغل اوست، حضور داشتند.

کتاب روایت بیقراری که در همین اول کار به چاپ دوم رسیده، از نثری بسیار خوب و روایتی شیرین بهره گرفته است. بی بی مرضیه بلدیه، همسر شهید حسین محرابی، درواقع درد دل‌ها و بیقراری های خودش را در این کتاب روایت کرده است.

برای تهیۀ کتاب روایت بیقراری ‌می‌توانید از فروشگاه آنلاین جریان کتاب اقدام کنید؛ چون پخش کتاب پردازان، به‌عنوان اولین توزیع کننده و فروشنده این کتاب اقدام به پخش و فروش این کتاب به تمامی خریداران در سراسر کشور می‌کند.

معرفی کتاب روایت بیقراری را هم می‌توانید در همین صفحۀ مربوط به خود کتاب در فروشگاه جریان کتاب ملاحظه کنید. خلاصه کتاب را نیز در اولین فرصت برای شما دوستداران مطالعه کتاب های با موضوع خاطرات شهدا در این وبسایت قرار می‌دهیم.

 

برچسب ها: کتاب های جدید

مرتضی نامور

همه پست های نویسنده