خرید و قیمت کتاب های اسلامی

نمایش 1–12 از 27 نتیجه

به‌زودی موجود می‌شود
۵۰,۰۰۰ تومان۱۴۰,۰۰۰ تومان
به‌زودی موجود می‌شود
به‌زودی موجود می‌شود
به‌زودی موجود می‌شود
به‌زودی موجود می‌شود
به‌زودی موجود می‌شود
به‌زودی موجود می‌شود

کتاب های اسلامی  آن دسته از کتابهایی هستند که موضوعات مربوط به گرایش های مختلف دین اسلام اغم از شیعه و سنی، شخصیت های بزرگ اسلامی، اتفاقات تاریخی مهم در اسلام و… می پردازند.

کتاب قرآن و ادعیه مثل مفاتیح الجنان نیز در این رده قرار می گیرند.

خرید کتاب های اسلامی توسط چه کسانی انجام می شود؟

در این بخش قصد داریم به معرفی 3 دسته از مخاطبان کتب اسلامی بپردازیم. قطعا این رده از کتاب ها مخاطبان بیشتری  دارند؛ اما ما به همین سه گروه بسنده می کنیم.

برخلاف نام این کتاب ها که شاید این تصور را ایجاد کند، مخاطبان این کتابها افراد مدهبی هستند، گروهی از خوانندگان این کتاب ها افرادی‌ غیرمذهبی هستند که تمایل دارند درباره دین و مذهب و اسلام بیشتر بدانند.

این افراد حتی ممکن است رابطه خوبی با دین اسلام نداشته باشند و هدفشان از مطالعه این دست کتاب ها رسیدن به بینشی درست و منصفانه درباره مذهب اسلام باشد.

دسته دیگری از مخاطبان این کتاب ها والدین و افرادی هستند که درزمینه اموز تربیتی دینی مشغول به کارند. استفاده از این کتب به این افراد کمک می کند تا با اصول تربیتی دینی بیشتر آشنا شده و براساس آن متربیان را آموزش دهند.

گروه دیگر از مخاطبان این کتب پژوهشگران و محققان ادیان هستند که با مطالعه و تحقیق و بررسی کتب دینی به بررسی ادیان می پردازند.

در این صفحه از جریان کتاب به فهرستی از کتاب های اسلامی دسترسی دارید؛ ازجمله کتاب‌های مربوط به شیعه و معرفی بزرگان این گرایش از دین اسلام؛ داستان های عاشقانه مربوط به کربلا و… . امیدواریم از خرید و مطالعه این کتاب ها لذت ببرید.