پرفروش ترین کتاب های سال 2020

معرفی پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰

یکی از بهترین عادت های افراد موفق خرید کتاب و مطالعه است. از گذشته های دور تا به امروز انسان در بسیاری از جنبه های زندگی پیشرفت کرده و به موفقیت های زیادی رسیده است. اما کتاب، را می توان جزو بزرگترین دستاوردهای انسان تا به امروز دانست. با مطالعه کتاب است که می توان ناممکن‌ها را به ممکن‌ها تبدیل کرد.

شما می‌توانید برای خرید اینترنتی کتاب به فروشگاه جریان کتاب jaryanketab.com مراجعه کنید.

بر اساس تحقیقاتی که پژوهشگران درباره تاثیر مطالعه بر انسان داشتند، به این نتجه رسیدند که مطالعه می تواند بسیاری از مسائلی که انسان ها با آن مواجه هستند از جمله: افسردگی، بی خوابی و ضعف حافظه را حل کند. هر چند که همیشه سفارش به مطالعه حتی در حد چند دقیقه در روز به انسان شده است اما انتخاب و خرید کتابی که برای انسان مناسب باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. ما در این مقاله به معرفی پرطفدارترین کتاب های سال ۲۰۲۰ می پردازیم.

خودت باش دختر در رده پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰

کتاب “خودت باش دختر” در سال ۲۰۱۸ جزو کتاب های پر فروش سایت آمازون بود. همچنین این کتاب در دسته پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰ (۱۳۹۹) در سایت دیجیکالا نیز قرار دارد. توصیه ای که نویسنده کتاب “خودت باش دختر” به تمام زنان و دختران دارد این است که نباید به دروغ هایی که درباره ما گفته می شود اهمیت دهیم و آن ها را باور کنیم. وقتی که این دروغ ها را باور نداشته باشیم کم کم به آدمی که واقعاً هستیم تبدیل می شویم.

مطالعه این کتاب به دختران و زنانی که می خواهند زندگی خود را تغییر دهند و اعتماد به نفسشان افزایش یابد پیشنهاد می شود. خانم ریچل هالیس نویسنده یکی از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰؛ یعنی کتاب خودت باش دختر، در ایالت کالیفرنیا به دنیا آمده است. ایشان نویسنده، وبلاگ نویس و سخنران انگیزشی در آمریکا می باشد. شرکت Chic Media که در حوزه مسائل حقوق زنان فعالیت دارد توسط خانم ریچل تاسیس شده است. ترجمه کتاب “خودت باش دختر” را خانم هدیه جامعی انجام داده است.

کتاب فقط ساکت شو و انجامش بده

یکی از بهترین کتاب های سال ۲۰۲۰، کتاب “فقط ساکت شو و انجامش بده” نوشته آقای برایان تریسی است. نویسنده برای رسیدن به موفقیت، در این کتاب روشی آسان و قابل انجام را بیان کرده است. با انجام این روش می توان به موفقیت های بزرگ دست یافت. سوال “چرا برخی از افراد از دیگران موفق ترند؟” از محورهای اصلی این کتاب است. کتاب “فقط ساکت شو و انجامش بده” در ۷۲ صفحه برای گروه سنی ه، د و بزرگسالان نوشته شده و ترجمه آن را آقای حمید حسینی انجام داده است. این کتاب در گروه پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰ قرار دارد.

کتاب سه دقیقه در قیامت

یکی از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰، کتاب “سه دقیقه در قیامت” است. این کتاب در رابطه با خاطره یکی از مدافعان حرم است که در حین یک عمل جراحی برای دقایقی روح از بدن او خارج و تجربه ای نزدیک به مرگ پیدا می کند، نوشته شده است. این کتاب ۹۶ صفحه دارد و توسط انتشارات شهید ابراهیم هادی منتشر شده است. این مدافع حرم در لحظات کوتاهی که از دنیا می رود با چیزهایی مواجه می شود که باور آن شاید برای مردم عادی دشوار باشد.

این مطلب را هم بخوانید
چطور یک کتاب را تمیز کنیم؟

از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰: کتاب نبرد من

کتاب نبرد من، زندگی نامه رهبر آلمان نازی، آدولف هیتلر است. این کتاب توسط خود هیلتر در زندان و بعد از کودتای ناموفق او نوشته شد. هیلتر تا زمان مرگش بارها کتابش را مورد بازبینی و اصلاح قرار داد. در کتاب نبرد من، هیلتر عقاید سیاسی، خطی مشی های خود و آن چه که دوست داشت برای جهان بسازد را در کنار زندگی خود را آورده است. این کتاب پس از پیروزی حزب ناسیونال سوسیالیسم و تشکیل رایش سوم در آلمان بسیار مورد توجه قرار گرفت. کتاب زندگی نامه هیلتر در ۱۵ فصل و دو بخش نوشته شده است. چاپ کتاب نبرد من از سال ۱۹۴۵ متوقف شد. اما این ممنوعیت چاپ بر محبوبیت کتاب افزود. این کتاب به زبان های مختلفی ترجمه شده و در رده پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰ قرار دارد.

کتاب اثر مرکب

از جمله پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰، کتاب “اثر مرکب” نوشته دارن هاردی است. نویسنده در این کتاب به بیان دستورالعمل های اجرایی می پردازد. با اجرای دستورات گفته شده در این کتاب شما به مهارت کنترل سیستم ذهن خود دست می یابید. اگر حتی یکبار موفق به انجام این کار شوید، دیگر چیزی وجود ندارد که نتوانید آن را بدست آورید. اثر مرکب یکی از پر فروش ترین کتاب های حوزه موفقیت در جهان است که اتفاقاً در کشور ما نیز با استقبال خوبی مواجه شد. این کتاب در ۱۵۲ صفحه نوشته شده است که ترجمه آن را آقای حمید حسینی انجام داده است.

کتاب شازده کوچولو

در دسته پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰، کتاب محبوب “شازده کوچولو ” قرار دارد. این کتاب در سال ۱۹۴۳ برای اولین بار به زبان های انگلیسی و فرانسه منتشر شد. این کتاب پر از نکته های ظریف است که ممکن است هر بار که آن را می خوانید به نکته های جدیدی پی ببرید، به همین دلیل استادان و منتقدین این کتاب توصیه می کنند این کتاب را چندین بار و در فواصل زمانی مختلف باید مطالعه کرد. شازده کوچولو جزو سه کتاب پر خواننده در دنیا در قرن اخیر محسوب شده که مناسب تمامی گروه های سنی است.

انتخاب کتاب “شرمنده نباش دختر” جزو پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰

کتاب شرمنده نباش دختر نوشته خانم ریچل هالیس، حاوی یک برنامه در جهت رسیدن به اهداف و رویاهایی است که دوست دارید در زندگی به آن برسید. نویسنده این کتاب می گوید اگر کاری را برای خودت انجام دادی اما کسی آن را درک نکرد، شرمنده نباش. از نظر خانم ریچل هاریس یکی از بهترین حس های دنیا این است که برای انجام کاری در درون خود احساس شادی کنید. موضوع این کتاب خودسازی، موفقیت و عزت نفس زنان است و برای رده سنی بزرگسالان نوشته شده است. این کتاب را می توان از دسته پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰ برشمرد.

کتاب ملت عشق

کتاب ملت عشق که نام دیگر آن چهل قانون عشق است، در قالب رمان در سال ۲۰۱۰ توسط الیف شافاک نوشته و به دو زبان ترکی و انگلیسی همزمان منتشر شد. از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰، کتاب ملت عشق است که از زبان شمس تبریزی روایت شده و آقای ارسلان فصیحی آن را ترجمه کرده اند. تین کتاب پرطرفدار توسط انتشارات ققنوس منتشر شده است. بخش اعظم این کتاب به روابط بین شمس و مولوی که شخصیت های اصلی این داستان هستند پرداخته است.

این مطلب را هم بخوانید
کلیپ کوتاه معرفی کتاب هنر ظریف بیخیالی

کتاب خودت را به فنا نده نوشته گری جان بیشاپ

کتاب فوق العاده “خودت را به فنا نده”، جزو پر فروش ترین و پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰ در داخل و خارج از کشور قرار دارد. این کتاب پرفروش به انسان کمک می کند تا توانایی هایش را کشف کند، عمر خود را تلف نکند و در نهایت به بهترین نسخه از خودش در زندگی تبدیل شود. موضوعاتی مانند ساخت خود واقعی، کشف توانمندی ها و استعدادها در این کتاب جمع آوری شده است.

معرفی یکی از پرطرفدار ترین کتاب های سال ۲۰۲۰: مزرعه حیوانات

مزرعه حیوانات (قلعه حیونات) نوشته جورج اورول است. نویسنده، این کتاب را در زمان جنگ جهانی دوم در انتقاد از استبداد طبقه حاکم شوروی نوشت. در واقع می توان گفت که این کتاب نقدی بر نظام سرمایه داری می باشد. تا به حال از روی این کتاب دو فیلم نوشته شده است. همچنین در سال ۱۹۵۴ جوی بچلر و جان هالاس نسخه انیمیشن این کتاب را ساختند.

خرید یکی از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰ براساس نظرات و انتقادات خوانندگان

انتخاب یک کتاب برای خرید کار ساده ای است و برای اینکار چند روش وجود دارد. یکی از این روش ها پرسیدن از اطرافیان خود است، این روش بهترین راهنما برای خرید کتاب است. همچنین می توانید در اینترنت نظرات کاربران در مورد کتاب هایی که خوانده اند را دیده و با توجه به کامنت ها خرید کتاب را انجام دهند. مطمناً شما در بین نظرات کاربران در اینترنت، تعدادی از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰ را نیز خواهید دید.

خرید کتاب مناسب براساس مقدمه و خلاصه

با توجه به تفاوت سلیقه ها در بین افراد، گاهی اوقات نظرات افراد نمی تواند ما را برای خرید یکی از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰ توجیه کند. بنابراین خودتان باید اقدام به خرید کتابی که می تواند برای شما مناسب باشد، نمایید. یکی از بهترین روش ها برای انتخاب یک کتاب بخصوص در زمان خرید حضوری، مطالعه مقدمه و خلاصه کتاب است . البته این روش در زمان خرید اینترنتی کتاب معمولا امکان پذیر نیست. خواندن خلاصه کتاب اطلاعات خوبی در مورد یک کتاب به ما می دهد و ما را در انتخاب یکی از پرطرفدارترین کتاب های سال ۲۰۲۰ کمک می کند.

چگونه یکی از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰ را انتخاب کنیم؟

اولین کار در زمان خرید یک کتاب، مشخص کردن هدف خود است. باید ببینید که روح شما الان به چه نوع کتابی نیاز دارد. سپس با توجه به انتقادها و تعاریفی که از کتاب های مختلف در اینترنت وجود دارد، مشورت کردن با اطرافیان و خواندن خلاصه کتاب، یکی از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۲۰ را انتخاب کنید.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =