خرید و قیمت کتاب های عاشقانه
ارتباط سریع و آسان در واتساپ

مشاهده همه 12 نتیجه

کتاب های عاشقانه بیشتر شامل کتاب‌های رمان عاشفانه یا سرگذشت‌های پر از محبت و عشق می‌شود که جذابیت منحصر به خودشان را دارند.

معرفی کتاب های عاشقانه

در کتابفروشی جریان کتاب برای شما کتاب‌هایی را از دسته‌بندی عاشقانه انتخاب کرده‌ایم که حال و هوای رابطه‌های زیبا را برایتان به تصویر می‌کشند.

با خرید کتابهای عاشقانه و خواندن آن‌ها در اوقات تنهایی و فراغتتان، بهترین احساسات را تجربه می‌کنید.
ضمن اینکه می‌توانید در بعضی از این کتاب‌ها به چم و خم رابطه‌ها پی ببرید و بفهمید که در روابط خودتان چه کارهایی می‌توانید برای بیشتر شدن عشق انجام دهید.
عاشقی و زندگی عاشقانه، یکی از آرزوهای هر انسانی است و داشتن این خواسته، با خواندن هر کتاب، بیش از پیش، آرزوی شما خواهد شد!

در خرید کتاب های عاشقانه باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

اگر شما جزو افرادی هستید که هنگام مراجعه به کتاب فروشی در بین انبوه کتاب های خواندنی و جذاب نمی دانید چه کتابی را انتخاب کنید، پیشنهاد می‌کنیم درهنگام خرید به نکات زیر دقت کنید:

  • توجه به ناشر کتاب

بعضی انتشارات در حوزه ای خاص فعالیت پررنگ تری دارند؛ شما می توانید در هنگام خرید کتابهای عاشقانه اولویت خریدتان را روی کتاب های این ناشران قرار دهید.

  • توجه به نویسنده و مترجم کتاب

اگر با قلم نویسنده ای خاص بهتر ارتباط برقرار کنید و تم داستان های او را بهتر می پسندید، می توانید در هنگام خرید، کتاب های این نویسنده را در صف اول خریدتان قرار دهید. البته اگر به کتاب های عاشقانه خارجی علاقه بیشتری دارید، در هنگام خرید باید مترجم را نیز یکی از عوامل مؤثر در خرید کتاب قرار دهید.

  • میزان فروش کتاب

اینکه کتاب انتخابی شما چقدر تابه‌حال به فروش رسیده است، نشان‌دهندۀ میزان محبوبیت آن کتاب است؛ بنابراین از این عامل هم می توانید به عنوان فاکتوری خوب در هنگام خرید رمان عاشقانه استفاده کنید.